Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Miejskie zakończenie roku szkolnego, Asy Ostródy z nagrodami. Witajcie wakacje! [zdjęcia]

2019-06-19 16:11:19 (ost. akt: 2019-06-20 00:11:54)
Najlepszych absolwentów szkół podstawowych nagrodził burmistrz Zbigniew Michalak

Najlepszych absolwentów szkół podstawowych nagrodził burmistrz Zbigniew Michalak

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na ten dzień większość uczniów czeka od początku roku szkolnego czyli na jego zakończenie. Miejska uroczystość w tym roku odbyła się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5. Tam najlepsi absolwenci z miejskich podstawówek otrzymali wyróżnienia - Asy Ostródy.

To najpiękniejszy dzień w dziesięciomiesięcznej edukacji, zakończenie roku szkolnego. Który z uczniów nie myśli o nim od pierwszych dni września. Miejskie zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w tym roku odbyło się w gościnnych progach SP 5. W nieklimatyzowanej sali sportowej było gorąco, ale na pewno chłodniej niż kilka godzin wcześniej w hali OCSiR. Ale komu w takim dniu przeszkadzał upał. W końcu to początek letniej kanikuły. Zanim jednak młodzież zaczęła wypoczynek najlepsi absolwenci ostródzkich szkół podstawowych w sali sportowej "Piątki" z rąk burmistrza Zbigniewa Michalaka odebrali wyróżnienia - Asy Ostródy.

Uroczystość urozmaiciły występy taneczne i wokalne przedszkolaków z SP 5. A teraz czas na wakacyjny wypoczynek.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages