Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Morliny II Ostróda muszą wygrać siedem setów by awansować do I ligi

2019-06-18 10:12:57 (ost. akt: 2019-06-18 08:18:54)
Tenisiści stołowi Morlin II Ostróda o godz. 18 zaczną mecz z Dojlidami II Białystok

Tenisiści stołowi Morlin II Ostróda o godz. 18 zaczną mecz z Dojlidami II Białystok

Autor zdjęcia: Archiwum

Wiele wskazuje na to, że w sezonie 2019/2020 w pingpongowej I lidze będą występowały dwa zespoły ostródzkie. Pewny tego jest pierwszy zespół Morlin, który spadł z Superligi. Bardzo blisko I ligi są też ostródzkie rezerwy, które dzisiaj grają rewanż z Dojlidami II Białystok i muszą wygrać siedem setów by awansować.

Do bram I ligi mocno zastukali pingpongiści Morlin II Ostróda. Podopieczni Tomasza Sposoba, którzy wcześniej wygrali rozgrywki II ligi w pierwszym meczu barażowym o awans na zaplecze LOTTO Superligi rozbili ekipę Dojlid II Białystok. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną ostródzian 10:0.

We wtorek ostródzianie zagrają mecz rewanżowy, w którym będą faworytami. Do awansu potrzebują zaledwie siedmiu wygranych setów.

- Jesteśmy blisko, ale trzeba walczyć do ostatniej piłki - mówi Łukasz Sokołowski, jeden z zawodników Morlin II. - Ale myślę, że uda nam się zrealizować cel sprzed sezonu. Mam nadzieję, że będzie dużo kibiców i razem będziemy mogli świętować ten awans.

Dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie w małej sali Ostródzkiego Ośrodka Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki. Początek barażowej rywalizacji o godz. 18. Wstęp wolny, zapraszamy do hali OCSiR.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages