Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Trasa na niedzielny półmaraton oznakowana, a u nas bilety na koncert Mezo

2019-06-07 07:54:05 (ost. akt: 2019-06-07 08:28:04)
Trasa półmaratonu już oznakowana, można zobaczyć gdzie w niedzielę lepiej nie jeździć autem

Trasa półmaratonu już oznakowana, można zobaczyć gdzie w niedzielę lepiej nie jeździć autem

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Rekordowa frekwencja biegaczy, wśród nich gwiazda muzycznej estrady Mezo, wszystko zakończy jego koncert w amfiteatrze. 8. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego zapowiada się na mega imprezę. Organizatorzy oznakowali już trasę na niedzielne bieganie. Jeśli nie biegacie to pojawcie się na trasie i niedzielnym koncercie.

Trwają ostatnie przygotowania do 8. Ostródzkiego Półmaratonu św. Jerzego, na który zapraszamy w niedzielny poranek. Organizatorzy w czwartek wieczorem oznakowali trasę, którą pobiegną półmaratończycy. Biegacze jako pierwsi sprawdzą nowy asfalt na części ulicy Drwęckiej i Placu Tysiąclecia. W niedzielę kierowcy muszą liczyć się z tymczasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

- Przepraszamy ostródzian za utrudnienia w ruchu, które na pewno czekają ich w niedzielę między godzinami 10 a 13 i prosimy o wyrozumiałość . Najlepiej zapraszamy w tym czasie do kibicowania wszystkim uczestnikom naszego półmaratonu - mówi Krzysztof Bagiński, organizator półmaratonu.Łatwo zobaczyć którędy będzie wiodła trasa niedzielnego półmaratonu. Wszystkie oznakowania dobrze rzucają się w oczy. Nie ma się czemu dziwić, bo organizatorzy zużyli w tym celu kilka puszek specjalnej farby w sprayu. W tym celu przespacerowali w czwartek ponad 10 kilometrów.

To będzie historyczna niedziela dla biegaczy w Ostródzie. O godz. 10 blisko pół tysiąca biegaczy wystartuje na trasę 8. Ostródzkiego Półmaratonu św. Jerzego. Impreza na dystansie 21,098 km tradycyjnie powiedzie ostródzkimi ulicami i po nabrzeżu Jeziora Drwęckiego. Już wiadomo, że tegoroczne bieganie przejdzie do historii ze względu na liczbę uczestników. jest ich la liście startowej 456.

Niezdecydowani na start mogą się jeszcze dopisać w biurze zawodów. Zlokalizowane ono będzie w amfiteatrze nad Jez. Drwęckim, skąd w niedzielę (9 czerwca) wystartują biegacze. Do biura zawodów zapraszamy w sobotę (8 czerwca) w godz. 16-21 lub w niedzielę w godz. 7-9.

Wśród uczestników półmaratonu będzie raper Jacek "Mezo" Mejer. Podjął się roli zająca zadeklarował, że poprowadzi grupę biegaczy na czas 1 h i 45 min. Nie będzie to jego jedyny występ w Ostródzie. Mezo z zespołem w niedzielne popołudnie o godz. 16 dadzą koncert na scenie ostródzkiego amfiteatru.Są jeszcze bilety na niedzielny koncert Mezo z zespołem, któremu będzie towarzyszył Doniu i na pewno będzie można usłyszeć ich nowy utwór "Wers rewers". Bilety na koncert w cenie 10 PLN są do nabycia w sprzedaży internetowej: https://ckostroda.interticket.pl/program/mezo-z-zespolem-4797. Gazeta Ostródzka ma do rozdania trzy bilety. Wejdźcie na nasz fanpage i zobaczcie jak możecie je zdobyć

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages