Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Gol, Karpaty B, Śląsk i Stomil najlepsze w piątek na Ostróda Cup [zdjęcia]

2019-05-31 23:47:56 (ost. akt: 2019-05-31 23:59:19)
W piątek drużyny miały rozgrzewkę przed sobotnią rywalizacją w Ostróda Cup 2019

W piątek drużyny miały rozgrzewkę przed sobotnią rywalizacją w Ostróda Cup 2019

Autor zdjęcia: Archiwum GO

12-lakowie Stomilu Olsztyn najlepiej reprezentowali Warmię i Mazury w pierwszym dniu piłkarskiego turnieju Ostróda Cup 2019. Z dwoma zwycięstwami i remisem olsztynianie wygrali jedną z grup. W pozostałych grupach wygrały Gol Brodnica, Karpaty B Lwów i Śląsk Wrocław. Sobotnie mecze w Ostródzie ruszają o godz. 9.

Najpierw wszystkie zespoły zaprezentowały się w ostródzkim amfiteatrze, później poznały swoich grupowych rywali, a następnie spotkały się w pierwszej fazie grupowej Ostróda Cup 2019. Tradycyjnie w pierwszym dniu rywalizacji 12-latków na stadionie nad Jeziorem Drwęckim piłkarzom towarzyszyła ulewa, później była tęcza. W tych warunkach 16 zespołów rozpoczęło piłkarskie zmagania. Przez pierwszy dzień najlepiej przeszła drużyna Gola Brodnica, która wygrała grupę 1 z kompletem zwycięstw.

W pozostałych grupach współzawodnictwo nie było już tak bardzo zdominowane przez jeden zespół. Grupową fazę w piątek wygrały też Karpaty B, Śląsk i Stomil, które zaliczyły po dwie wygrane i jednym remisie. Nie popisały się ekipy gospodarzy AP i Sokół Ostróda zakończyły piątkowe występy na ostatnich miejscach.

W sobotę (1 czerwca) w sesji porannej w drugiej fazie grupowej 16 zespołów powalczy o awans do Ligi Mistrzów (awansują po dwa pierwsze z każdej grupy). Pozostałe ekipy w sesji popołudniowej na stadionie przy ul. 3 Maja zagrają w dwóch grupach Ligi Europy.

GRUPA A: Gol Brodnica, SMS Łódź, Wrocław Academy, Wisła Płock
GRUPA B: Karpaty B Lwów, SEMP Warszawa, Karpaty A Lwów, AP Ostróda
GRUPA C: Śląsk Wrocław, Concordia Elbląg, Drukarz Warsawa, Żuri Olsztyn
GRUPA D: Stomil Olsztyn, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Sokół Ostróda

W pierwszych sobotnich meczach o godz. 9 zagrają: Gol Brodnica – SMS Łódź, Karpaty B Lwów – SEMP Warszawa, Śląsk Wrocław – Concordia Elbląg, Stomil Olsztyn – Jagiellonia Białystok.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages