Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Tadeusz Czyczel nowym szefem Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji

2019-05-21 11:44:45 (ost. akt: 2019-05-21 12:10:10)
Tadeusz Czyczel (z prawej) będzie nowym dyrektorem Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji

Tadeusz Czyczel (z prawej) będzie nowym dyrektorem Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji

Autor zdjęcia: Kinga Pulkowska

Tadeusz Czyczel, człowiek, który wprowadził ostródzki ping-pong na krajowe salony, później był wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a teraz jest prezesem WMZTS będzie nowym dyrektorem OCSiR. Swoją pracę rozpocznie 12 czerwca.

Dwoje kandydatów stanęło do konkursu o stanowisko dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, które z końcem miesiąca maja przestanie sprawować Maciej Czerkawski. W tej rywalizacji, zdaniem komisji konkursowej, lepszy okazał się Tadeusz Czyczel. Nowy dyrektor OCSiR na dyrektorskim fotelu zasiądzie od 12 czerwca.

- Więcej imprez sportowych o randzie międzynarodowej trzeba ściągnąć do Ostródy, ożywimy stadion lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego, organizując tam większe mityngi, a korzystając z tego, że mamy najlepszy w regionie stadion piłkarski postaramy się nawiązać współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej żeby organizować w Ostródzie wydarzenia piłkarskie większej rangi niż dotychczas - w telegraficznym skrócie powiedział wybrany w konkursie nowy dyrektor OCSIR.

Blisko ćwierć wieku temu Tadeusz Czyczel wprowadził drużynę tenisistów stołowych z Ostródy do pingpongowej ekstraklasy. Podczas jego prezesury ostródzcy pingpongiści dwukrotnie zdobyli mistrzostwo Polski, a wcześniej i później stawali na podium. W czasach gdy był prezesem klub z Ostródy przeżywał też ciężkie chwile, kiedy zawodnicy po kilkanaście miesięcy czekali na uregulowanie zaległości finansowych. Od kilku lat Tadeusz Czyczel nie jest prezesem ostródzkiego klubu pingpongowego, zastąpił go Tomasz Krzeszewski.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages