Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Noga z gazu! Na S7 pod Ostródą opel wjechał w bariery energochłonne

2019-05-10 09:31:12 (ost. akt: 2019-05-10 09:45:10)
Opel corsa zjechał z drogi, odbił się od barier i zatrzymał na pasie zieleni

Opel corsa zjechał z drogi, odbił się od barier i zatrzymał na pasie zieleni

Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

Policja sprawdzi okoliczności zdarzenia drogowego w okolicach węzła Ostróda Południe, gdzie w piątkowy poranek jadący "nitką" od strony Warszawy w kierunku Gdańska opel corsa zatrzymał się na barierach energochłonnych. Kierowca osobówki wyszedł z kolizji bez szwanku.

Przyśnięcie za kierownicą, zagapienie, a może pisanie sms'a? Nie wiadomo co było przyczyną porannego zdarzenia na krajowej ekspresówce S7 pod Ostródą.

Na prostym odcinku drogi niedaleko węzła Ostróda Południe opel corsa jadący w kierunku Gdańska prawdopodobnie wpadł w poślizg, zjechał z drogi na pas zieleni, gdzie się zatrzymał. Kierowcy osobówki na szczęście nic się nie stało, wyszedł z auta o własnych siłach. Miał wiele szczęścia, bo impet rozpędzonego opla przyjęły bariery energochłonne. Auto zatrzymało się na pasie zieleni, więc ruch w okolicach węzła Ostróda Południe na trasie S7 odbywał się bez utrudnień.

Przyczyny zdarzenia ustalą policjanci. Za swój czyn kierowca opla zostanie "rozliczony" przez policję. Przed weekendem apelujemy o bezpieczną jazdę.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages