Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Już w sobotę w Grabinku trzecie spotkanie z Warmińską Ligą Wraków

2019-05-03 11:56:22 (ost. akt: 2019-05-03 12:07:26)
Już w 2015 roku rozgrywane były zawody złom race w Grabinku

Już w 2015 roku rozgrywane były zawody złom race w Grabinku

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Jesteśmy w trakcie drugiego sezonu Warmińskiej Ligi Wraków, w której za kierownicami specjalnie przygotowanych samochodowych wraków rywalizują panowie i panie. Na trzecie starcie zapraszamy 4 maja (sobota) na tor w Grabinku pod Ostródą.

Rywalizacja samochodowych złomów wraca do miejsca gdzie tak naprawdę w gminie Ostróda rozegrano pierwsze zawody złom race. W najbliższą sobotę (4 maja) oczy wszystkich miłośników wyścigów wraków skierowane będą na podostródzki Grabinek. Tam na polu gdzie kiedyś zbudowany został tor crossowy rozegrana zostania trzecia kolejka w Warmińskiej Lidze Wraków (WLW). Za nami już dwie eliminacje sezonu 2019.

Fani motoryzacji będą mogli oderwać się na chwilę od grillowania oraz innych uciech długiego majowego weekendu i wybrać się do Grabinka. Tam uczestnicy wyścigów złom race powalczą o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej WLW. Oprócz wyścigów organizatorzy przygotowują wiele innych atrakcji: dla dzieci malowanie wraka, konkurs skoków i wojna damsko-męska. Odbędzie się też indywidualny wyścig kobiet. Organizatorzy zapewniają, że wiele będzie się działo podczas sobotnich zawodów WLW 2019.

W Grabinku zawodnicy będą rywalizowali o puchar wójta gminy Ostróda. Start wyścigów o godz. 10.30. Wstęp biletowany w cenie 5 PLN.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages