Wysokie zwycięstwo juniorów AP Ostróda nad Delfinem Rybno [zdjęcia]

2019-04-06 15:10:09(ost. akt: 2019-04-06 15:42:00)
Juniorzy młodsi AP strzelili osiem goli drużynie z Rybna

Ostre strzelanie urządzili sobie juniorzy młodsi AP Ostróda w kolejnym meczu I ligi wojewódzkiej. Na boisku przy ul. Plebiscytowej ostródzianie odnieśli trzecie z kolei zwycięstwo. Piłkarze "Apki" wysoko pokonali Delfina Rybno.
Podopieczni Marcina Babalskiego w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej kontynuują zwycięską passę. Po wygranych ze Stomilem II Olsztyn i Unią Susz ostródzianie w trzecim wiosennym spotkaniu na boisku przy ul. Plebiscytowej podejmowali Delfina Rybno.

Piłkarze z Rybna nie nawiązali rywalizacji z ekipą AP. Gospodarze po 20 minutach spotkania w krótkich odstępach czasu strzelili dwa gole. Do przerwy ostródzianie prowadzili 4:0. W drugiej połowie przewaga juniorów młodszych "Apki" była jeszcze większa i zespół Delfina powinien się cieszyć że nie wyjechał z Ostródy z dwucyfrówką. Uratowała ich przed tym słaba skuteczność piłkarzy AP, którzy seryjnie marnowali dobre okazje. Na szczęście podopieczni trenera Babalskiego dołożyli jeszcze cztery gole i zdobyli trzeci tej wiosny komplet punktów.

AP Ostróda - Delfin Rybno 8:0 (4:0)
Gole dla AP: Adrian Janczuro 3, Patryk Bieniasz 2, Kacper Piekut, Jakub Grębocki, Mateusz Bartnowski