środa, 23 września 2020. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Jubileusz ostródzkich harcerzy. Zapraszają do wspólnego świętowania

2019-04-02 10:00:00 (ost. akt: 2019-04-02 10:06:36)

Przed nami jubileusz 40-lecia działalności Domu Harcerza im. hm. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie. Harcerze planują z tej okazji zorganizować kilka imprez, na które zapraszają w kwietniu.

Już od 40 lat ostródzcy harcerze mają możliwość wspólnych spotkań w Domu Harcerza przy ulicy Sienkiewicza. Ten okrągły jubileusz chcą uczcić w wyjątkowy sposób. Harcerki i harcerze przygotowali specjalny program:

• 5 kwietnia o godz. 18 zapraszamy na koncert charytatywny "W harcerstwie jest wszystko co kocham". Miejsce: ostródzki amfiteatr - sala kameralna. Wystąpią: Marvis, PPH, Połączeni Przez Harcerstwo, Akustik + MKI, Czarne Wilki. W trakcie zaplanowano także licytacje i stoisko z fantami. Wstęp: cegiełka min. 10 zł - dochód przeznaczony jest na utrzymanie Domu Harcerza i wsparcie działalności programowej. Sprzedaż cegiełek i wstęp na koncert od. g.17.30

• 13 kwietnia o godz. 9 - msza święta w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; godz. 10 - apel przy Domu Harcerza; godz. 10.30-13 - gra miejska dla zuchów i harcerzy

Współorganizatorzy: Centrum Kultury w Ostródzie, 26 pTDW "Orion", 51 TDH "Czarne Stopy" im. Pawła Edmunda Strzeleckiego, 6 ODH "Brzask" im. Szarych Szeregów.
Ostródzcy harcerze dziękują wszystkim darczyńcom za przedmioty przekazane na licytację i stoisko z fantami, można je też przynieść bezpośrednio na koncert.
Harcerze zapraszają do wspólnego świętowania.

Komenda Hufca Ostróda ZHP
im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. -tytan #2710009 | 5.172.*.* 5 kwi 2019 16:13

    cdn...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages