Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Wiosnę powitali konkursami i turniejem Counter Strike Global Offensive

2019-03-26 11:47:20 (ost. akt: 2019-03-26 12:05:42)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petőfi zorganizował dla młodzieży szereg atrakcji. Odbyły się dwa konkursy.

Pierwszy to potyczki międzyklasowe, które polegały na zrobieniu ekologicznej marzanny, układaniu puzzli na czas, układaniu rozsypanych przysłów o wiośnie, skoków przez linę, i największą liczbę uczniów w kole na ziemi. Wychowawca obierał na czas jabłko plastikowym nożykiem w rękawicach kuchennych.

Do konkursu zgłosiło się 7 klas. W tych zmaganiach zwyciężyła klasa II TEH, drugie miejsce III TS, trzecie II LP. Następnie młodzież udała się do parku przy szkole i spaliła wszystkie marzanny. Po tym uczniowie piekli kiełbaski przy ognisku. Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że młodzież chętnie spędziła ten czas na świeżym powietrzu.

Równocześnie w pracowni komputerowej rozgrywany był turniej Counter Strike Global Offensive zorganizowany również przez Samorząd Uczniowski. Do turnieju przystąpiło 11 drużyn z różnych klas, z czego każda posiadała różne umiejętności w tej grze. Wszystkie mecze na żywo można było obejrzeć w Internecie. Turniej rozpoczął się o 8.00 a skończył o 18.00.

Od początku do końca młodzieży towarzyszyli p. Ryszard Kwacz i p. Magdalena. Michlewicz opiekun Samorządu Uczniowskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Rence do gury” , drugie „BBQ”, trzecie „TEAM INTENSIVE”. Nagrody ufundowali Neo Komputer i Samorząd Uczniowski.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages