Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Pracownicy "skarbówki" poinstruują jak rozliczyć się za pomocą usługi "Twój e-PIT"

2019-03-18 08:22:28 (ost. akt: 2019-03-18 08:33:56)
Czwartkowe spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego odbędzie się w siedzibie CUP przy ul. Jana III Sobieskiego

Czwartkowe spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego odbędzie się w siedzibie CUP przy ul. Jana III Sobieskiego

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W najbliższy czwartek (21 marca) osoby zrzeszone w stowarzyszeniach działających w powiecie ostródzkim będą mogły skorzystać z porad pracowników Urzędu Skarbowego, którzy zaprezentują usługę "Twój e-PIT". Spotkanie odbędzie się w Centrum Użyteczności Publicznej przy ul. Sobieskiego 9. Zapraszamy.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostródzie w porozumieniu ze Starostą Ostródzkim w wyniku podjętej wspólnej inicjatywy: wspomagania osób zrzeszonych w Stowarzyszeniach działających na terenie Powiatu Ostródzkiego w rozliczeniu się z podatku, zapraszają na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące usługi „Twój e-PIT” z udziałem pracowników Urzędu Skarbowego w Ostródzie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 marca br. w godz. 11.30-13 w Centrum Użyteczności Publicznej przy ul. Jana III Sobieskiego 9, w trakcie którego zostanie szeroko zaprezentowana usługa „Twój e-PIT” i korzyści z niej wynikające wraz z udzieleniem instruktażu rozliczenia się on-line za pomocą usługi „Twój e-PIT”.

Zainteresowane osoby, które zechcą skorzystać z możliwości rozliczenia się na miejscu z podatku za 2018 r. prosi się o zabranie ze sobą kopii zeznania podatkowego za 2017 r. oraz informacje od płatników za 2018 r.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages