Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Drużynowi mistrzowie Polski są z ostródzkiego Gladiusa

2019-03-12 10:24:03 (ost. akt: 2019-03-12 11:07:40)
Drużynowi mistrzowie i wicemistrzowie Polski z Gladiusa Ostróda

Drużynowi mistrzowie i wicemistrzowie Polski z Gladiusa Ostróda

Autor zdjęcia: Archiwum

Na medal, a konkretnie na cztery spisała się reprezentacja Gladiusa Ostróda podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w taekwon-do. W Zawierciu podopieczni Marcina Dzilińskiego zdobyli jeden złoty i trzy srebrne krążki.

W Zawierciu barwy Gladiusa reprezentowały dwie drużyny: juniorska w składzie Jakub Dziliński i Marcin Dolecki oraz seniorska Krzesimir Kasza i Bartosz Trzeciak. Jedni i drudzy o medale walczyli w formułach walki przerywanej semi-contact oraz walki ciągłej light-contact.

Wśród juniorów drużyna Dziliński/Dolecki w formule semi-contact mieli wolny los w pierwszej rundzie. Wypoczęci zaczęli od drugiej i zwycięsko dotarli do fazy finałowej W pojedynku o złoto ostródzianie zmierzyli się z Orientem Zawiercie i sięgnęli po tytuły mistrzów Polski. Natomiast w formule light-contact team D&D zdobył drużynowe wicemistrzostwo kraju.

Seniorzy Kasza/Trzeciak w walkach semi-contact stoczyli cztery zwycięskie pojedynki i dopiero w finale nie do przejścia dla ostródzian był team Krakowskiego Centrum Taekwon-do.

- Finałową walkę po dwóch dogrywkach sędziowie rozstrzygnęli na korzyść zawodników z Krakowa - powiedział Marcin Dziliński, trener Gladiusa.

Drużyna Kasza/Trzeciak w Zawierciu szła od srebra do srebra, ponieważ w formule light-contact seniorzy Gladiusa również zostali wicemistrzami Polski.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages