Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Remisowy sparing Tęczy Miłomłyn z Kormoranem Zwierzewo [zdjęcia]

2019-03-11 10:00:46 (ost. akt: 2019-03-11 10:17:15)
Tęcza z Kormoranem zagrały na sztucznej murawie w Ostródzie

Tęcza z Kormoranem zagrały na sztucznej murawie w Ostródzie

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na sztucznej murawie stadionu przy ul. 3 Maja w Ostródzie rozegrany został mecz kontrolny między Tęczą Miłomłyn (IV liga) a Kormoranem Zwierzewo (klasa okręgowa). Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Oba zespoły rundę wiosenną rozpoczną w weekend 30-31 marca, zatem mają jeszcze trochę czasu do ligowych zmagań. Trzy tygodnie przed ligą obie ekipy spotkały się dość przypadkowo. Tęcza pierwotnie miała rywalizować z juniorami AP Ostróda. Jednak młodzież ostródzkiej "Apki" rozchorowała się i w trybie awaryjnym udało się znaleźć innego sparingpartnera. W ostatniej chwili jedenastkę zebrał Kormoran, który bardzo przyzwoicie zaprezentował się na tle wyżej notowanego rywala. Zwierzewianie zagrali m.in. bez Michała Maja i nowego piłkarza Tomasza Śnieżawskiego, który do Kormorana przeszedł z czwartoligowego Motoru Lubawa.

Natomiast w składzie Tęczy pojawiło się kilka nowych twarzy: bramkarz Denis Staroń (wcześniej AP Ostróda), Dominik Bera, Maks Widlecki, z wypożyczenia do Płomienia Turznica wrócił Karol Szostek, a Zwierzewo na Miłomłyn zamienił Paweł Dębski.

Wynik meczu po akcji lewą strona otworzył Rafał Wyralski i Tęcza prowadziła 1:0. Do remisu strzałem z rzutu karnego doprowadził Paweł Śnieżawski.

Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo 1:1
1:0 - Wyralski, 1:1 - P. Śnieżawski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages