Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Wszyscy mali piłkarze byli zwycięzcami turnieju w hali OCSiR [zdjęcia]

2019-03-10 15:07:27 (ost. akt: 2019-03-10 15:33:23)
Dziewczynki jak równy z równy rywalizowały z chłopcami

Dziewczynki jak równy z równy rywalizowały z chłopcami

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dwanaście zespołów zagrało w ostatnim turnieju halowym organizowanym przez AP Ostróda. Na parkiecie hali OCSiR walczyli mali piłkarze z rocznika 2012 i młodsi. W turnieju o puchar wójta gminy Dąbrówno zwycięzcami byli wszyscy jego uczestnicy.

Chłopcy i dziewczynki w wieku 6 i 7 lat z wypiekami na twarzy walczyli najlepiej jak potrafili na dwóch boiskach w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Turniej o puchar wójta gminy Dąbrówno był ostatnim z pięciu zorganizowanych tej zimy przez Akademię Piłkarską Ostróda.

Na parkiecie zaprezentowały się zespoły z dziewczynkami i chłopcami w składach, którzy urodzili w 2012 roku i młodsi. Przez kilka godzin emocji nie brakowało. Jednak były to zawody najbardziej fair play spośród wszystkich zorganizowanych w tym sezonie przez AP Ostróda, ponieważ sędziowie nie zastosowali żadnej kary indywidualnej. Emocjonująca rywalizacja najmłodszych piłkarzy udzieliła się też rodzicom, którzy licznie zasiedli na trybunach hali OCSiR i z wypiekami na twarzach obserwowali grę swoich pociech.

W ostatnim zimowym turnieju halowym zorganizowanym przez ostródzką "Apkę" nie prowadzono klasyfikacji, więc wszystkie drużyny były zwycięskie i na koniec odebrały medale oraz nagrody.

- To przede wszystkim miała być dobra zabawa z elementami rywalizacji i tak było - skomentował Piotr Garnusz, wiceprezes AP Ostróda i współorganizator turnieju o puchar wójta gminy Dąbrówno.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages