Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Puchar Stalzłomu wywalczyli piłkarze Gola Brodnica [zdjęcia]

2019-02-10 09:42:35 (ost. akt: 2019-02-09 23:08:11)
O puchar firmy Stalzłom rywalizowało 10 zespołów

O puchar firmy Stalzłom rywalizowało 10 zespołów

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Rozegrali 33 mecze, strzelili ponad 100 goli, a na koniec z turniejowego zwycięstwa cieszyli się piłkarze Gola Brodnica. Ich triumfem zakończyła się halowa rywalizacja piłkarzy z rocznika 2008, którzy walczyli o puchar ostródzkiej firmy Stalzłom.

Akademia Piłkarska Ostróda zorganizowała trzeci już zimowy turnieju piłkarski w hali OCSiR. Jak we wcześniejszych imprezach do rywalizacji stanęło dziesięć zespołów.

Zgodnie z zapowiedziami turniejowa rywalizacja była emocjonująca od pierwszego do ostatniego spotkania. Wstępem były zmagania w fazie grupowej, przez które jak burza przeszła pierwsza drużyna ostródzkiej AP. Jednak na etapie rywalizacji pucharowej już tak łatwo nie było. We współzawodnictwie play off najlepiej zagrali piłkarze GKS Wikielec i Gola Brodnica. Obie spotkały się w finale. Zespół z Brodnicy prowadził 2:0, ale podopieczni Remigiusza Sobocińskiego walczyli do końca. Przy stanie 2:1 na 35 sekund przed końcowym gwizdkiem trafili w słupek i akcja przeniosła się pod ich pole karne. Nic to jednak dla drużyny z Wikielca, bo na 18 sekund przed końcem wyrównała na 2:2 i o tym kto zdobędzie puchar Stalzłomu decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonali piłkarze z Brodnicy i wyjechali z Ostródy z głównym trofeum.

Piłkarze AP I Ostróda zajęli 4. miejsce, na 5. uplasował się Sokół Ostróda, tabele zamknęły 9. Tęcza Miłomłyn i 10. AP II Ostróda.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages