Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Wszystko dla rolnictwa - trwa Mazurskie Agro Show 2019 [zdjęcia]

2019-02-09 21:21:11 (ost. akt: 2019-02-09 22:00:45)
Ponad 200 wystawców prezentuje swoje produkty podczas Mazurskiego Agro Show 2019

Ponad 200 wystawców prezentuje swoje produkty podczas Mazurskiego Agro Show 2019

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Trwające w ostródzkim Expo Mazury targi rolnicze Mazurskie Agro Show od pięciu lat inaugurują cykl wystaw rolniczych w Polsce. Już pierwszy dzień wystawy rolniczej w Ostródzie zapowiada rekordową frekwencję odwiedzających. W niedzielę drugi dzień targów.

Sięgające drugiego piętra maszyny rolnicze, nowe technologie wykorzystywane w rolnictwie, specjalistyczne urządzenia do pielęgnacji trawników i boisk piłkarskich, wszystko o paszach oraz ich nowych domieszkach. To tylko mikro część tego co można zobaczyć, dotknąć oraz dowiedzieć się w ten weekend w ostródzkim Expo Mazury podczas targów rolniczych Mazurskie Agro Show 2019.

Ponad 200 firm na kilkudziesięciu tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawowej prezentuje swoje produkty, które w nadchodzącym sezonie ułatwią pracę rolnikom z regionu Polski północno-wschodniej. W pierwszym dniu Mazurskiego Agro Show 2019 ekspozycję przygotowaną w Expo Mazury odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.

Jak informują organizatorzy targów jest to wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

W niedzielę (10 lutego) drugi dzień Mazurskiego Agro Show 2019, zapraszamy od godz. 9 do 17. Wstęp wolny.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages