Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Puchar Stalzłomu czeka na najlepszych piłkarzy z rocznika 2008

2019-02-08 11:42:58 (ost. akt: 2019-02-08 12:09:11)
W sobotę na parkiecie hali OCSiR piłkarze z rocznika 2008 powalczą o Puchar Stalzłomu

W sobotę na parkiecie hali OCSiR piłkarze z rocznika 2008 powalczą o Puchar Stalzłomu

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Piłkarska sobota (9 lutego) czeka na kibiców futbolu w wydaniu młodzieżowym. Zapraszamy od rana do hali OCSiR, gdzie Akademia Piłkarska organizuje trzeci w tym sezonie zimowym turniej halowy. Piłkarze z rocznika 2008 powalczą o trofeum ufundowane przez firmę Stalzłom.

Duże bramki, jedna część gry na dystansie 10 minut, to gwarantuje dużą liczbę strzelanych goli. Rywalizacja w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozpocznie się o godz. 9. W drodze po Puchar Stalzłomu zawodnicy z rocznika 2008 najpierw rozegrają fazę grupową. Następnie po cztery najlepsze zespoły z dwóch grup stworzą pary ćwierćfinałowe.

- Generalnie wszystkie drużyny będą miały sporo grania, w tej formule turnieje organizujemy od kilku lat i do tej pory nikt nie narzekał, że sobie nie pograł - mówi Piotr Garnusz, z AP Ostróda, jeden z organizatorów turnieju o Puchar Stalzłomu. - Poziom sportowy też już będzie dobry, ponieważ te roczniki sporo jeżdżą po zimowych turniejach halowych, na których sporo się uczą. Tak że zapraszamy w sobotę od rana do hali OCSiR.

W rywalizacji na parkiecie OCSiR wystartuje 10 drużyn: Żuri Olsztyn, Mały Jeziorak Iława, DKS Dobre Miasto, GKS Wikielec, Gol Brodnica, Huragan Morąg, Tęcza Miłomłyn, Sokół Ostróda, AP I Ostróda, AP II Ostróda.

Wstęp na turniej o Puchar Stalzłomu jest wolny.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages