Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

W piątek siatkarze SMS Ostróda powinni szybko ograć Juranda Barciany

2019-02-08 08:23:55 (ost. akt: 2019-02-08 10:37:27)
W piątek od godz. 17 mecz III ligi między SMS Ostróda a Jurandem Barciany

W piątek od godz. 17 mecz III ligi między SMS Ostróda a Jurandem Barciany

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W III lidze siatkówki mężczyzn zajmujący 3. miejsce SMS Ostróda rozegra w piątek (8 lutego) mecz 15. kolejki. Ostródzianie w hali Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica przy ul. Wyszyńskiego zmierzą się z zamykającym tabelę Jurandem Barciany.

Raczej krótki i jednostronny przebieg powinno mieć piątkowe spotkanie w hali przy Wyszyńskiego. Trener Jakub Michalak zapewne da szansę pograć młodzieży, która na przykład miała mniej okazji do gry w ostatnim przegranym 2:3 pojedynku z AZS UWM Olsztyn.

Ostródzianie o godz. 18 zmierzą się zespołem, który ma na koncie tylko jednego wygranego seta. Stało się to w 14. kolejce spotkań z Teamem Cresovia Górowo Iławeckie, przegranym przez Juranda 1:3. Zatem w piątkowe popołudnie siatkarze SMS muszą być czujni, bo rozochoceni zawodnicy z Barcian będą walczyli o kolejne wygrane sety.

Dzisiejsze spotkanie z punktu widzenia gospodarzy będzie pewno bardziej spełniało rolę treningową. Na słabszym przeciwniku ostródzianie w warunkach meczowych będą mogli przećwiczyć pewne elementy swojej gry.

Zapraszamy od godz. 18, wstęp wolny.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages