Czwartek, 29 października 2020. Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Z dziewiątki ostródzian nikt nie awansował do Grand Prix Polski

2019-02-05 07:23:16 (ost. akt: 2019-02-05 07:38:17)
Marta Kawiak dopiero w grze finałowej straciła szansę na awans do 3. GPP juniorek

Marta Kawiak dopiero w grze finałowej straciła szansę na awans do 3. GPP juniorek

Autor zdjęcia: Krzysztof Jarmołowicz

Lidzbark Warmiński był gospodarzem 3. Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodzików, kadetów i juniorów w tenisie stołowym. W rywalizacji wzięło udział dziewięcioro pingpongistów Morlin Ostróda. Nikomu nie udało się bezpośrednio awansować do turnieju 3. Grand Prix Polski.

Najlepsi z ostródzian w swoich kategoriach wiekowych mieli już zapewniony start w turnieju GPP dzięki punktom wcześniej zdobytym do rankingu Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Jednak dziewiątka ostródzian wybrała się do Lidzbarka Warmińskiego żeby powalczyć o ewentualne kwalifikacje w starszych i swoich kategoriach. Spośród zawodników Morlin najlepsze zawody rozegrała występująca w kategorii juniorek Marta Kawiak. Szansę na awans do 3. GPP juniorek Kawiak straciła dopiero w pojedynku finałowym, który przegrała 1:3 z Natalią Bogdanowicz (Polmlek Lidzbark Warmiński). Ostródzka pingpongistka 3. WTK zakończyła na 2. miejscu.

Miejsca pozostałych zawodników Morlin Ostróda, młodzicy: 5-6. Mateusz Smurzyński, 9–12. Jan Góralski, Szymon Kosek; kadetki: 4. Alicja Jarkowska, 5-6. Anna Góralska; kadeci: 9-12. Wiktor Czossek; juniorzy: 5-6. Igor Jankowski, 9-12. Jakub Klimczewski.

WCH

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages