Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zawodnicy AP Ostróda byli na zgrupowaniach kadrowych

2019-01-28 10:58:46 (ost. akt: 2019-01-28 11:01:49)
Anna Gliszczyńska z najlepszymi rówieśniczkami z całego kraju brała udział w obozie ZAMO

Anna Gliszczyńska z najlepszymi rówieśniczkami z całego kraju brała udział w obozie ZAMO

Autor zdjęcia: Archiwum

Na zgrupowaniu Zimowej Akademii Młodych Orłów w Bydgoszczy przebywała zawodniczka Akademii Piłkarskiej Ostróda Anna Gliszczyńska. Piłkarka ostródzkiej „Apki” brała udział w tygodniowych zajęciach dla dziewcząt z rocznika 2006.

W Zimowej Akademii Młodych Orłów brały udział najlepsze piłkarki z całej Polski. Po raz drugi (wcześniej uczestniczyła w zgrupowaniu letnim) powołanie na zajęcia AMO otrzymała wychowanka ostródzkiej AP Anna Gliszczyńska. Podczas zimowego obozu, który odbywał się na obiektach bydgoskiego Zawiszy oprócz normalnych zajęć treningowych odbywały się różne testy sprawnościowe. W dwóch spośród pięciu ćwiczeń testowych piłkarka AP wypadła najlepiej, a raz miała trzeci wynik.

Zawodniczka „Apki” na co dzień trenuje i występuje w meczach chłopców drużyny z rocznika 2006.

- Ania w każdym treningu jest skupiona i zaangażowana, jej pasję do piłki widać po kilku minutach obserwacji na treningu – powiedział Grzegorz Sobotka, trener klubowy młodej piłkarki. - Ania zebrała bardzo dobre opinie co tylko cieszy, ale już o tym zapominamy, bo to już było i pracujemy dalej.

W pierwszym tygodniu ferii na zgrupowaniu kadry województwa rocznika 2006 byli Maciej Surdykowski, Jakub Janczuro i Tobiasz Ociepski.

Tymczasem inny wychowanek AP Ostróda Kacper Sezonienko (rocznik 2003) ma za sobą występ w meczu sparingowym gdańskiej Lechii, do której zawodnik „Apki” jest wypożyczony.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages