Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Ambicja, pot i łzy, w sobotę polecamy turniej żaków w hali OCSiR

2019-01-11 16:27:11 (ost. akt: 2019-01-11 13:37:45)
Będzie to drugi turniej organizowany przez AP Ostróda, pierwsi grali chłopcy z rocznika 2007

Będzie to drugi turniej organizowany przez AP Ostróda, pierwsi grali chłopcy z rocznika 2007

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Drugi z pięciu zimowych turniejów halowych organizowanych przez Akademię Piłkarską Ostróda będzie rozgrywany w hali OCSiR od sobotniego poranka. Na parkiecie za piłką pobiega 10 zespołów małych piłkarzy z rocznika 2010.

W tych zawodach najważniejsza jest dobra zabawa i to żeby dzieciaki dały z siebie wszystko na parkiecie. I to już przed pierwszym gwizdkiem jest zagwarantowane, bo w wieku żaków zawodnicy od początku do końca grają na maksa. Dlatego warto w sobotę wybrać się do hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Jakości piłkarskiej może jeszcze będzie niewiele, ale pewne jest, że mali piłkarze będą ambitnie walczyli.

To drugi z pięciu turniejów zaplanowanych na sezon zimowy przez AP Ostróda. W rywalizacji, która rozpocznie się o godz. 9 weźmie udział 10 drużyn: Żuri Olsztyn, Sparta Brodnica, Piekarczyk Elbląg, Jedynka Nidzica, Pisa Barczewo, Jeziorak I Iława, Jeziorak II, Grunwald Gierzwałd, AP I Ostróda, AP II Ostróda.

Jak w przypadku turnieju grudniowego, kiedy grali chłopcy z rocznika 2007, rywalizacja zacznie się od fazy grupowej, z której po cztery najlepsze zespoły awansują do ćwierćfinałów (dwa ostatnie zagrają o 9. miejsce). Będzie jedna część gry o długości 10 minut, zawodnicy zagrają na bramki od piłki ręcznej. Zakończenie turniejowych zmagań planowane jest około godz. 16.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages