Udany weekend seniorów, kadetów i młodzików SMS Ostróda

2019-01-07 09:26:02(ost. akt: 2019-01-07 09:28:29)
Kadeci SMS Ostróda mogą już szykować formę na finał mistrzostw województwa

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Po przerwie świąteczno-noworocznej na ligowe parkiety wrócili siatkarze SMS Ostróda. W III lidze ostródzianie wygrali kolejny mecz i zajmują 3. miejsce. Ostródzcy kadeci zapewnili sobie udział w finale mistrzostw Warmii i Maur, na który szanse mają młodzicy.
Z przytupem w nowy rok weszli trzecioligowcy ostródzkiej SMS. Ich pierwszym rywalem w 2019 roku był zespół Wenglorza Volley Lidzbark Warmiński. Ostródzianie od początku kontrolowali wydarzenia na parkiecie i w trzech setach (21, 23, 19) wygrali na wyjeździe. Po zwycięstwie w Lidzbarku Warmińskim siatkarze SMS Ostróda zajmują 3. miejsce.

Ostródzianie awansowali do najlepszej czwórki w lidze wojewódzkiej kadetów. Siatkarze z Ostródy nie pozostawili żadnych złudzeń ekipie Absolwenta Olsztyn. SMS wygrał 3:0 (13, 15, 21). Teraz przed ostródzkim zespołem barażowa rywalizacja o mistrzostwo Warmii i Mazur.

Na 2. miejscu w lidze wojewódzkiej plasują się młodzicy ostródzkiej SMS. W ostatnim turnieju ostródzianie wygrali 2:0 (19, 21) Absolwenta Olsztyn i 0:2 (-20, -18) przegrali z Atakiem Elbląg.