Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Czas przygotować formę na 5. „Rodzinne bieganie” w Lubajnach

2019-01-01 07:09:00 (ost. akt: 2018-12-31 10:45:55)
Biegaczy, kijkarzy i spacerowiczów zapraszamy 13 stycznia do Lubajn

Biegaczy, kijkarzy i spacerowiczów zapraszamy 13 stycznia do Lubajn

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Święta za nami, nowy rok przywitany czyli najwyższy czas na przygotowanie dyspozycji biegowej. Za pasem bowiem 5. Gminny Zimowy Bieg „Rodzinne bieganie”, na który zapraszamy w niedzielę 13 stycznia do Lubajn.

Rodzinne bieganie od kilku lat otwiera sezon biegowy w gminie Ostróda. Biorą w nim udział lokalni biegacze, miłośnicy spacerowania z kijkami i inni amatorzy czynnego wypoczynku. Jak w poprzednich edycjach trasa biegu będzie wiodła z Lubajn przez Nowe Siedlisko do Zwierzewa. Dla bardziej wytrawnych biegaczy będzie dystans o długości około 10 km, a na mniej wprawionych będzie czekała „piątka”. Bieg wystartuje spod kościoła w Lubajnach.

Tradycyjnie będą medale dla wszystkich uczestników, a po biegu w sali sportowej będziemy zbierali pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Anna Lewandowska, organizatorka 5. Gminnego Zimowego Biegu „Rodzinne Bieganie”. - Biegaczy po biegu zapraszamy na ciepły poczęstunek. A o godz. 15 polecamy udział w kąpieli morsów w jeziorze Szeląg Wielki w Zwierzewie.

TAK BYŁO PODCZAS WCZEŚNIEJSZYCH EDYCJIPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages