Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Orkiestra szykuje się do wielkiego grania

2018-12-30 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-30 13:01:33)

Autor zdjęcia: Archiwum WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostródzie przygotowuje się do finału! Wolontariusze już są, fanty do licytowania też, nowych pomysłów też nie brakuje.

Zakończył się nabór wolontariuszy do kwestowania na rzecz WOŚP w Ostródzie. Chętnych było aż nadto, z przyznanych 80 miejsc wykorzystane zostały wszystkie. Ostródzki sztab mieści się w amfiteatrze, tam też, w niedzielę 13 stycznia odbędzie się impreza finałowa. Główną gwiazdą tegorocznego finału będzie legendarny zespół rockowy Bielizna.

Oprócz licytacji darów w Internecie (m.in. Most WOŚP, Honorowy Kapitan Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, Dzień z Księdzem) i amfiteatrze, organizatorzy przewidują również inne atrakcje, m.in. loterię fantową, strefę dla dzieci, badania profilaktyczne, wyścig wrak race na autodromie, pokazową kąpiel morsów oraz mecz w siatko nogę drużyn Sokoła Ostróda i SMS Ostróda.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowe towarzyszące WOŚP w Ostródzie. Podczas meczu obydwie drużyny rozegrają dwa sety w piłkę siatkową i dwie połowy meczu w piłkę nożną. I najważniejsze: każdy może zagrać! Wrzucając min. 20 zł do puszki WOŚP będzie można zagrać w składzie jednej z drużyn. Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka do puszek oraz licytacje na rzecz Orkiestry, na których będzie można wygrać gadżety klubowe oraz wejściówki na mecze Sokoła Ostróda.

Osoby, które chcą przeznaczyć dary na licytacje WOŚP lub w jakikolwiek sposób wesprzeć finał, mogą zgłaszać się do amfiteatru w Ostródzie do pok. 105 (do godz. 15.30, po g. 15.30 – portiernia, wejście od hotelu Villa Port), bądź kontakt telefoniczny (89 670 69 71) do amfiteatru.

Już 13 stycznia po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! WOŚP w 2019 roku gra na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Przypominamy, że w tym roku ostródzki szpital parokrotnie otrzymał sprzęt od WOŚP, a Ostróda zebrała rekordową liczbę pieniędzy – prawie 90.000 zł. Znów zagramy dla dzieci!


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages