Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Kolejny pożar budynku komunalnego, kilkanaście osób ewakuowanych

2018-12-21 14:25:16 (ost. akt: 2018-12-21 15:14:55)
W budynku przy ul. Grunwaldzkiej pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze

W budynku przy ul. Grunwaldzkiej pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Kilkanaście osób zostało ewakuowanych w trakcie pożaru w budynku komunalnym przy ul. Grunwaldzkiej. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Strażacy kończą działania gaśnicze. Tym razem obyło się bez ofiar w ludziach.


Cztery zastępy z ostródzkiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej gasiły pożar, który wybuchł w budynku mieszkalnym przy ul. Grunwaldzkiej. Kłęby dymu wydobywały się z mieszkania na pierwszym piętrze. W płonącym lokalu strażacy nie zastali nikogo z lokatorów. W pomieszczeniu paliło się łóżko stojące w pobliżu pieca kaflowego. Ogień częściowo zajął pomieszczenie. W trakcie działań gaśniczych pozostali strażacy ewakuowali kilkunastu mieszkańców, którzy przebywali w tym czasie w budynku.

— Nie znamy przyczyn powstania pożaru, ale sytuacja jest pod kontrolą, na szczęście tym razem nie było ofiar w ludziach - powiedział Grzegorz Różański, oficer prasowy KP PSP Ostróda.

Był to drugi pożar budynku w tym tygodniu. Przypomnijmy we wtorek strażacy walczyli z ogniem w budynku komunalnym przy ul. Garnizonowej w Ostródzie. Niestety w tym zdarzeniu zginęła jedna osoba, a kilkadziesiąt zostało ewakuowanych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages