Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Strażacy podzielili się opłatkiem i złożyli życzenia świąteczne

2018-12-21 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-21 14:13:57)

Autor zdjęcia: Grzegorz Różański, PSP Ostróda

Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie było okazją do złożenia życzeń i wspominania tego, co wydarzyło się w 2018 roku.

Tradycyjnie tuż przed Bożym Narodzeniem w ostródzkiej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie opłatkowe. W świątecznie przystrojonej sali konferencyjnej naszej komendy, 21 grudnia zgromadzili się goście oraz strażacy i pracownicy KP PSP Ostróda.

Swą obecnością zaszczycili: starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh. Ryszard Harasim oraz ksiądz proboszcz Parafii pw. św. Dominika Savio ks. Stanisław Marczak. Komendant Powiatowy PSP w Ostródzie bryg.

Tomasz Ostrowski przywitał wszystkich zgromadzonych i przekazał życzenia. Duszpasterskie słowo wygłosił ks. Stanisław Marczak. Po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego, przyszedł czas na wspólne kolędowanie i przełamywanie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń.

Podczas składania życzeń, wspominaliśmy rok bieżący, który pod pewnym względem jest wyjątkowy. W tym roku na ręce komendanta powiatowego wpłynęło wiele podziękowań kierowanych do strażaków za uratowanie życia, zdrowia i pomoc w różnych przedsięwzięciach społecznych. Są to dla nas strażaków najwspanialsze świąteczne życzenia.
Opr. kpt. Grzegorz Różański

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages