Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Wolontariuszy mamy już w komplecie

2018-12-19 09:15:44 (ost. akt: 2018-12-19 09:28:37)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Zakończył się nabór wolontariuszy do kwestowania na rzecz WOŚP w Ostródzie. Chętnych było aż nadto, ale ostródzki sztab zachęca wszystkich zainteresowanych do współpracy przy finale lub chcących przekazać rzeczy na licytację, aby zgłaszali się do amfiteatru.

Z przyznanych 80 miejsc wykorzystane zostały wszystkie. Ostródzki sztab mieści się w amfiteatrze, tam też, w niedzielę 13 stycznia odbędzie się impreza finałowa.

Główną gwiazdą tegorocznego finału będzie legendarny zespół rockowy Bielizna.
Oprócz licytacji darów w Internecie (m.in. Most WOŚP, Honorowy Kapitan Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, Dzień z Księdzem) i amfiteatrze, organizatorzy przewidują również inne atrakcje, m.in. loterię fantową, strefę dla dzieci, badania profilaktyczne, wyścig wrak race na autodromie, pokazową kąpiel morsów oraz mecz w siatko nogę drużyn Sokoła Ostróda i SMS Ostróda.

Osoby, które chcą przeznaczyć dary na licytacje WOŚP lub w jakikolwiek sposób wesprzeć finał zapraszamy do zgłaszania się do amfiteatru w Ostródzie do pok. 105 (do godz. 15.30, po g. 15.30 – portiernia, wejście od hotelu Villa Port), bądź kontakt telefoniczny (89 670 69 71) do amfiteatru.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages