Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Były prezenty, podziękowania i podsumowanie w AP Ostróda [zdjęcia]

2018-12-16 12:00:34 (ost. akt: 2018-12-16 10:50:20)
Akademia Piłkarska Ostróda podsumowała kończący się 2018 rok

Akademia Piłkarska Ostróda podsumowała kończący się 2018 rok

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Zawodnicy, trenerzy, sponsorzy i rodzice piłkarzy Akademii Piłkarskiej Ostróda spotkali się na dorocznym spotkaniu świątecznym. Blisko trzystu młodych adeptów futbolu otrzymało świąteczne prezenty, a prezes klubu podsumował rok i podziękował sponsorom za wsparcie.

Rozrasta się AP Ostróda. W pierwszym roku działalności w strukturach akademii było ponad stu zawodników. Teraz jest to kilkanaście grup wiekowych, przy AP działa też drużyna dziewcząt. Przez kolejne dwa lata AP Ostróda zwiększyła liczebność swoich podopiecznych do blisko 300 zawodników. Drugi rok z kolei „rodzina” ostródzkiej AP spotkała się w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Wszyscy piłkarze otrzymali słodkie prezenty, podziękowania otrzymali sponsorzy i instytucje wspierające działalność AP Ostróda. Kończący się rok podsumował Grzegorz Kowalewski, prezes ostródzkiej AP.

- To był dobry rok, drużyna trampkarzy wygrała rozgrywki ligi wojewódzkiej i wywalczyła awans do Centralnej Ligi U-15 – powiedział prezes AP. - W mijającym roku kilku naszych piłkarzy zostało wypożyczonych do Lechii Gdańsk. Wykonujemy dobrą robotę, choć nie jest to łatwa praca. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i nam pomagają.
Czytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages