Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Strażacy rywalizowali o mistrzostwo powiatu w tenisie stołowym [zdjęcia]

2018-12-06 07:23:13 (ost. akt: 2018-12-06 07:37:15)
Jak widać nie samym gaszeniem pożarów żyją strażacy

Jak widać nie samym gaszeniem pożarów żyją strażacy

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Piotr Homza z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Morągu został strażackim mistrzem powiatu w tenisie stołowym. Była to już 4. edycja pingpongowych zmagań strażaków o puchar komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

To kolejny przykład, że nie samym gaszeniem pożarów żyją strażacy. Przede wszystkim muszą być sprawni żeby skutecznie ratować ludzkie życie. Dlatego muszą być ciągle aktywni. Jedną z takich form aktywności jest ping-pong.

Po miesięcznych eliminacjach (wystartowało 21 strażaków) do finałowego turnieju zakwalifikowało się ośmiu najlepszych zawodników, którzy stoczyli rywalizację o puchar komendanta. W 4. edycji bezkonkurencyjny był aspirant Piotr Homza z JRG Morąg, który wygrał wszystkie mecze i zdobył tytuł strażackiego mistrza powiatu ostródzkiego w ping-pongu.

Końcowa klasyfikacja 4. Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej: 1. Piotr Homza, 2. Ernest Gamrat, 3. Mateusz Pawlaczyk, 4. Marcin Grabarz, 5. Marek Bartoszewicz, 6. Paweł Kaszuba, 7. Grzegorz Kudła, 8. Grzegorz Żeberek.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages