Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Medalowy koniec roku zawodników Gladiusa Ostróda [zdjęcia]

2018-12-05 08:41:48 (ost. akt: 2018-12-05 09:00:01)
Podczas zawodów w hali SP 1 organizatorzy rozdali 76 kompletów medali

Podczas zawodów w hali SP 1 organizatorzy rozdali 76 kompletów medali

Autor zdjęcia: www.transvimed.pl

Stu zawodników na 100. rocznicę odzyskania niepodległości wystartowało w Mistrzostwach Polski Północnej w taekwon-do. W hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostródzie dobrze spisali się zawodnicy ostródzkiego Gladiusa, którzy aż 48 razy stawali na podium.

Rywalizacja taekwondoków w tym roku odbyła się pod honorowym patronatem wójta gminy Ostróda Bogusława Fijasa. Zawodnicy, którzy wystartowali w hali SP 1, walczyli o 76 kompletów medali.

— Przygotowaliśmy konkurencje dla zawodników w różnym wieku i doświadczeniu - informuje Marcin Dziliński, organizator mistrzostw. — Główną ideą była promocja zdrowia i działań profilaktycznych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Łączy nas sport nie narkotyki” oraz podsumowanie całorocznej akcji „Walczymy Mając Ją w Sercu. Polska Niepodległa 1918 – 2018”.

Na własnym terenie medalowe żniwo zebrali zawodnicy Gladiusa, którzy łącznie zdobyli 48 medali i zajęli 2. miejsce w klasyfikacji generalnej. Multimedalistą w ekipie ostródzkiej był Tobiasz Ociepski, który zdobył aż cztery medale w tym trzy złote.

Złoci medaliści Gladiusa: Maciej Andrzejewski, Antonina Jurgielska (2), Szymon Sobociński, Krzysztof Fafiński (2), Krzysztof Sobociński (2), Dominika Sobieska, Aleksandra Dzilińska, Tobiasz Ociepski (3), Kacper Sobieski (2), Krzesimir Kasza (2), Bartosz Trzeciak, Marcin Dolecki (2).Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages