Piątek, 23 października 2020. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

300 morsów w Szelągu Małym otworzyło sezon zimowych kąpieli [zdjęcia]

2018-11-26 13:26:09 (ost. akt: 2018-11-26 13:45:05)
Blisko 300 morsów rozpoczęło sezon na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach

Blisko 300 morsów rozpoczęło sezon na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Wpierw wspólna rozgrzewka, a później nura do jeziora Szeląg Mały. Amatorzy morsowania w liczbie blisko 300 osób po raz 17. zainaugurowali sezon morsów. Tradycyjnie odbyło się to na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Z każdym rokiem rośnie liczba osób, które dołączają do grona morsów. Mimo że lokalnie większość grup już wcześniej startuje z sezonem zimowych kąpieli, to co roku morsy coraz liczniej zjeżdżają do podostródzkich Starych Jabłonek żeby wziąć udział w ogólnopolskim otwarciu sezonu.

A że wszystko odbywa się w czterogwiazdkowym klimacie to otoczka tegoż eventu musi być na wysokim poziomie. Od kilku lat sami uczestnicy, którym dopisują humory, dbają o to żeby było jeszcze weselej i przebierają się. W tym roku wśród morsów był nawet jeden przebrany za policjanta drogówki, który skutecznie kierował ruchem w stronę jeziora Szeląg Mały. Dlatego przy okazji profesjonalnej rozgrzewki na uczestników czekał poczęstunek: gorący bigos, kiełbaska, kawa, herbata i grzane wino). Na koniec odbyła się wspólna zabawa podczas koncertu zespołu Akustic.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages