Siatkarze SMS Ostróda na wyjeździe pewnie pokonali Juranda

2018-11-10 13:24:29(ost. akt: 2018-11-10 13:30:31)
Siatkarze SMS Ostróda w trzech setach pokonali Juranda Barciany

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Siatkarze ostródzkiej SMS mecz 6. kolejki wojewódzkiej III ligi seniorów rozegrali w Barcianach gdzie zmierzyli się z zamykającym tabelę Jurandem. Celem na ten pojedynek była wygrana na dystansie trzech setów i to ostródzianie zrobili.
Pięć wcześniejszych występów Juranda zakończyło się porażkami 0:3. Zatem w spotkaniu 6. kolejki tradycji stało się zadość i pojedynek z siatkarzami z Ostródy również skończył się po trzech partiach. W Barcianach ekipa SMS wystąpiła bez grających trenerów. Tym razem ostródzka młodzież sama poradziła sobie z rywalami. Po dość szybko wygranym pierwszym secie, w drugiej partii trener Jakub Michalak rotował składem i zmieniał ustawienie, dlatego trwała ona dłużej, ale zakończyła się zwycięsko. Trzeci set miał już jednostronny przebieg i w niewiele ponad 60 minut ostródzianie odnieśli czwarte ligowe zwycięstwo.

W następnej kolejce siatkarze ostródzkiej SMS w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji 18 listopada zmierzą się z Health Revolution Elbląg.

Jurand Barciany – SMS Ostróda 0:3 (-20, -23, -15)