Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Znamy radnych w miastach i gminach oraz w radzie powiatu

2018-10-22 18:50:30 (ost. akt: 2018-10-22 20:26:16)

Autor zdjęcia: Archiwum

Znamy już nazwiska radnych, którzy zostali wybrani w niedzielnych wyborach samorządowych w miastach i gminach powiatu ostródzkiego.

Rada Gminy Ostróda:

- Dawid Sadowski
- Leszek Muraszko
- Józef Wiśniewski
- Andrzej Bartnicki
- Witold Bojar
- Anna Lewandowska
- Barbara Stabińska
- Marek Szostek
- Łukasz Wolf
- Janusz Sadowski
- Dominik Serafin
- Tomasz Klimecki
- Jarosław Pawszyk
- Wioletta Czossek
- Łukasz Nowicki

Rada Miasta i Gminy Miłomłyn:

- Małgorzata Pierzchała
- Małgorzata Duformantel
- Tomasz Kasprzak
- Piotr Antoszewski
- Alina Król
- Andrzej Krzykowski
- Szymon Andruszkiewicz
- Małgorzata Zaborowska
- Joanna Karabinowska
- Nadzieja Jakubczyk
- Ewa Lipka
- Grzegorz Żmijewski
- Krzysztof Kijański
- Mirosław Sobótko
- Marek Grzęda

Rada Gminy Łukta:

- Maria Ignatowicz
- Elżbieta Piotrak
- Ryszard Ruść
- Małgorzata Zając
- Jarosław Pampuch
- Wacław Gancewski
- Piotr Bigus
- Mariusz Marciniak
- Marta Drozdowska
- Barbara Urbaszek
- Małgorzata Świerczyńska
- Tadeusz Dzieniszewski
- Adam Jurkiewicz
- Karol Kosiniak
- Bogdan Czajkowski

Rada Gminy Dąbrówno:

- Tomasz Werner
- Paweł Karbowski
- Damian Tański
- Bartosz Sołtan
- Mariola Kilian
- Honorata Wolska
- Michał Mielczarek
- Piotr Sztymelski
- Jolanta Wiśniewska
- Iwona Olejnik-Łukasiak
- Kamil Ruciński
- Dariusz Grosz
- Andrzej Boczek
- Grzegorz Ampulski
- Malwina Nowicka

Rada Gminy Grunwald:

- Cecylia Lecewicz-Husar
- Halina Gutowska
- Małgorzata Kamińska
- Dariusz Nowicki
- Arkadiusz Piasecki
- Piotr Szewczak
- Adam Szczepkowski
- Iwona Stanka
- Zbigniew Napłoszek
- Ryszard Bala
- Ewa Ziejewska
- Adam Królikowski
- Jerzy Sawicki
- Krystyna Zwalińska
- Sławomir Matuszewski

Rada Gminy Miłakowo:

- Jan Obiała
- Zbigniew Opoka
- Andrzej Nagraba
- Marta Gromek
- Hanna Walczyk
- Mirosław Stryjek
- Józef Pełka
- Lidia Arciszewska
- Aneta Machnyk
- Henryk Zalewa
- Roman Proć
- Justyna Gołębiewska-Farys
- Henryk Kuszpit
- Ewa Stec
- Michał Boczulak

Rada Gminy Małdyty

- Robert Szczepański
- Tomasz Ukleja
- Przemysław Szaniawski
- Ryszard Rybski
- Arkadiusz Pielak
- Kamil Kołtek
- Marek Rodzik
- Renata Nadolska
- Jarosław Komosa
- Mirosław Cymer
- Witold Klocek
- Zdzisław Miklaszewski
- Danuta Stecko
- Krzysztof Paź
- Lucyna Zambrzycka

Rada Powiatu w Ostródzie (nieoficjalnie):

- Krzysztof Żynda
- Jolanta Dakowska
- Dariusz Struk
- Stanisław Orzechowski
- Waldemar Gazda
- Artur Munje
- Agnieszka Michalak
- Piotr Błaszkiewicz
- Marek Husar
- Andrzej Wiczkowski
- Grażyna Ostas
- Jan Kacprzyk
- Andrzej Waszczyszyn
- Beata Mazur
- Jan Marchlewicz
- Zbigniew Zabłocki
- Bogdan Purzycki
- Alicja Tomasz
- Piotr Strzylak
- Stanisław Szeluga
- Ewa Szczurowska
- Elżbieta Dziubińska
- Edmund Winnicki
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages