Dziewięć medali ostródzkich karateków na turnieju w Ciechanowie

2018-10-08 12:36:46(ost. akt: 2018-10-08 15:03:08)
Ekipa ostródzkich karateków na turnieju Ciechanowie

Autor zdjęcia: Archiwum OKKK

Efektownie zaprezentowali się zawodnicy Ostródzkiego Klubu Kyokushin podczas zawodów o puchar prezydenta Ciechanowa. Podopieczni Artura Małża podczas turnieju na Północnym Mazowszu wywalczyli aż dziewięć zdobyczy medalowych.
Blisko 250 karateków reprezentujących 23 kluby przyjechało na 8. ogólnopolski turniej do Ciechanowa. Barw OKKK broniło 11 zawodników. Ostródzianie w swoim pierwszym powakacyjnym starcie tradycyjnie zaprezentowali dobre umiejętności techniczne i dobre przygotowanie kondycyjne. Na swoim wysokim poziomie zaprezentowali najbardziej utytułowani podopieczni trenera Małża. Natalia Stachowicz i Jakub Żegunia w swoich kategoriach wywalczyli złote medale.

Miejsca na podium wywalczyli też mniej utytułowani karatecy z Ostródy. Po srebrne medale sięgnęli Amelia Kiersnowska, Zuzanna Żegunia i Alan Tykałowski. Medalowe zbiory uzupełnili brązowi medaliści: Małgorzata Gajewska, Lena Jamróz, Stanisław Projs i Marcel Bukowski.