Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Artur Dziki pokazał moc, został młodzieżowym mistrzem Polski MMA

2018-10-07 08:42:33 (ost. akt: 2018-10-07 08:56:23)
Artur Dziki (drugi z lewej) w Bydgoszczy zdobył złoty medal MMP

Artur Dziki (drugi z lewej) w Bydgoszczy zdobył złoty medal MMP

Autor zdjęcia: Archiwum

Z jednym złotym medalem z Młodzieżowych Mistrzostw Polski ALMMA 157 wrócili z Bydgoszczy przedstawiciele MMA Teamu Ostróda. Po tytuł mistrza kraju w kategorii półciężkiej sięgnął Artur Dziki, tuż za strefą medalową byli dwaj inni ostródzianie.

Artur Dziki był upatrywany wśród kandydatów do medalu i podczas mistrzostw Polski w Bydgoszczy nie zawiódł oczekiwań. Podopieczny Tomasza Sobczyńskiego okazał się nieosiągalny dla rywali występujący w kategorii -93 kg. Fighter ostródzkiego MMA Teamu na bydgoskiej gali poszedł jak po swoje i zdobył tytuł młodzieżowego mistrza Polski.

Obok "Dzikiego" do walki satnęli też Alan Szymański -84 kg oraz po ponadrocznej przerwie Dominik Jusis -77 kg.

- Obaj niestety zakończyli rywalizację tuż przed strefą medalową. - informuje trener Sobczyński. - Dominik swoją walkę przegrał na punkty, podobnie zresztą jak Alan. Nie to jednak było naszym priorytetem. Przede wszystkim chodziło o sprawdzenie samego siebie po ciężkiej kontuzji w przypadku Dominika. I trzeba przyznać że zdał egzamin, ustalając tym samym dalsze priorytety przygotowawcze. Alan wciąż goni pierwszy skład MMA Team Ostróda i z każdą imprezą nabiera cennego doświadczenia. Jednak tempo w jakim to robi jest imponujące. Ale szczyt formy w tym roku szykujemy na 8 grudnia, kiedy organizujemy galę w Ostródzie i już zapraszamy wszystkich fanów MMA.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages