Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

SMS Ostróda zaprasza dzieci z podstawówek do szkółki siatkarskiej

2018-10-03 09:02:20 (ost. akt: 2018-10-03 09:51:24)
SMS Ostróda zaprasza na zajęcia szkółki siatkarskiej

SMS Ostróda zaprasza na zajęcia szkółki siatkarskiej

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Jesteśmy mistrzami świata w siatkówce. Ale żeby zostać mistrzem trzeba wcześnie rozpocząć treningi. Dlatego na zajęcia siatkarskie zaprasza szkółka, w której treningi poprowadzą trenerzy z SMS Ostróda. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki.

Treningi siatkarskiego narybku będą prowadzone co poniedziałek w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica przy ul. Wyszyńskiego. Organizatorzy zajęć - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie - zaprasza dziewczęta i chłopców. Uczestnicy muszą posiadać zgodę rodziców, a najlepiej jakby na pierwszym treningu ci młodsi pojawili się pod ich opieką.

- Zajęcia szkółki będziemy prowadzili w każdy poniedziałek w sali ZSZ przy Wyszyńskiego, początek o godzinie 17 - mówi Michał Michalak, jeden ze szkoleniowców w SMS Ostróda. - Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Ostródy i okolicznych miejscowości. Nie ma ograniczeń wiekowych, zajęcia będą dostosowane do wieku i umiejętności trenujących. Uczestnicy treningów poznają podstawy siatkarskiego abecadła.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages