Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Fighterzy MMA Team Ostróda spotkali się z Joanną Jędrzejczyk

2018-10-02 14:43:08 (ost. akt: 2018-10-02 15:39:19)
Joanna Jędrzejczyk w towarzystwie zawodników MMA Team Ostróda

Joanna Jędrzejczyk w towarzystwie zawodników MMA Team Ostróda

Autor zdjęcia: Archiwum MMA Team Ostróda

Zawodnicy MMA Team Ostróda - Paulina Wiśniewska, Artur Dziki i Damian Gryglas - w Olsztynie wzięli udział w seminarium zorganizowanym przez olsztyński Kaiser Sport. Zajęcia poprowadził Katel Kubis, trener Joanny Jędrzejczyk, zatem była okazja do spotkania z mistrzynią.

Katel Kubis jest odpowiedzialny za wyszkolenie w tzw. "stójce" muay thai. Jest też jednym z trenerów American Top Team, w którym trenują czołowi zawodnicy największej federacji MMA na świecie UFC.

Seminarium trwało ponad dwie godziny i odbyło się w sali olsztyńskiego klubu zapaśniczego Budowlani Olsztyn. Zajęcia z amerykańskim trenerem cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po treningu była okazja na wspólną fotę z Joanną Jędrzejczyk i Katelem Kubisem.

Tymczasem do swojego kolejnego pojedynku w oktagonie przygotowuje się zawodnik ostródzkiego MMA Teamu Artur Dziki. Ostródzianin do walki stanie podczas gali TFL 15 w Lublinie, która odbędzie się 20 października. Dziki zmierzy się z zawodnikiem Cross Fight Radom Jakubem Ozgą. Obaj zawodnicy stanęli już naprzeciw siebie podczas mistrzostw Europy. Wtedy górą był zawodnik MMA Team Ostróda. Zatem za ponad dwa tygodnie w Lublinie podczas 15. Thunderstrike Fight League Dziki będzie mógł po raz drugi udowodnić swoją wyższość nad rywalem z Radomia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages