Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Akcja Demokracja organizuje spotkanie w Ostródzie

2018-09-23 00:23:31 (ost. akt: 2018-09-23 00:29:10)

To spotkanie jest przestrzenią do rozmowy dla osób głosujących. Dla zapewniania im swobody wypowiedzi, na to konkretne wydarzenie nie zapraszamy osób kandydujących – z Wami spotkamy się już po ustaleniu postulatów przez mieszkańców i mieszkanki.

Jeśli ważne są dla Ciebie sprawy Ostródy, to możesz już w niedzielę 23 września z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta oraz z Zespołem Akcji Demokracji stworzyć listę spraw i postulatów, których realizacji będziemy domagać się od kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta/prezydentki Ostródy.

Lokalne wybory to szansa, by głośno wybrzmiał głos mieszkańców, którym zależy na przyszłości Ostródy. Nie chcemy debaty wyborczej wokół politycznych przepychanek kandydatów jednej i drugiej strony. Chcemy, by odpowiadała na realne potrzeby i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Ostródy. Dlatego to im oddamy podczas spotkania głos – nie kandydatom startującym w wyborach.

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość Ostródy i którzy wierzą w siłę wspólnego działania na rzecz dobra miasta, na spotkanie 23 września, o godz. 15, w Centrum Użyteczności Publicznej, przy ul. Jana III Sobieskiego 9, na którym stworzymy listę postulatów mieszkańców dla kandydujących do władzy w mieście. Takie przedwyborcze spotkanie to dobra okazja, by spotkać się w gronie osób, które podzielają nasze wartości takie jak: demokracja i społeczna solidarność, prawa człowieka i ochrona środowiska. Poznajmy się i razem ruszmy do działania!
Organizator:
Fundacja Akcja Demokracja

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages