Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Pograli w piłkę nożną na piasku i wsparli chorą dziewczynkę [zdjęcia]

2018-09-18 07:43:50 (ost. akt: 2018-09-18 08:02:46)
Tym razem na boiskach Hotelu Anders rządziła piłka nożna plażowa

Tym razem na boiskach Hotelu Anders rządziła piłka nożna plażowa

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Sportowa rywalizacja jest świetną okazją do pomagania innym. Na taki pomysł wpadli organizatorzy turnieju piłki nożnej plażowej o puchar firmy Libra. Przy okazji zmagań na piasku przeprowadzona została zbiórka na rzecz 3-letniej dziewczynki chorującej na nowotwór.

Na boiskach Hotelu Anders rozegrana została kolejna edycja turnieju piłki nożnej plażowej o puchar firmy Libra. Pierwotnie miało wystartować osiem drużyn, ale w ostatniej chwili wycofała się drużyna z Samborowa i trzeba było nieco zmienić zasady rywalizacji na plaży nad jeziorem Szeląg Mały. Po fazie wstępnej zmagań na piasku do najlepszej czwórki zakwalifikowały się ekipy z Lewałdu, Kitnowa, Poczty Polskiej i Starych Jabłonek.

Najlepiej w plażowym futbolu poradzili sobie zawodnicy z Kitnowa, którzy w finałowej konfrontacji pokonali zespół Starych Jabłonek. W meczu o 3. miejsce po regulaminowym czasie gry był remis, a w serii rzutów karnych wygrał Lewałd, tym samym ekipa Poczty Polskiej zakończyła rywalizację na 4. miejscu.

Podczas turnieju wszyscy uczestnicy i kibice pomogli chorej Julii, która ma 3 lata i choruje na nowotwór naczyń krwionośnych. Organizatorzy turnieju odwiedzili dziewczynkę i efekt zbiórki przekazali jej opiekunom.

Organizatorzy dziękują osobom, które wsparły turniej i włączyły się do organizacji, a byli to: Arkadiusz Kędzierski, Paweł Trędowicz, Przemysław Kuczyński, Pite, Hotel Anders, Łukasz Szymborski.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages