Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Jechali bez dwójki, ale wygrali swoją klasę na Rajdzie Warmińskim

2018-09-17 16:36:32 (ost. akt: 2018-09-17 14:13:45)
Michał Dąbrowski i Radosław Krajewski byli najlepsi w klasie III

Michał Dąbrowski i Radosław Krajewski byli najlepsi w klasie III

Autor zdjęcia: Archiwum RTO

Załoga Michał Dąbrowski/Radosław Krajewski z Rally Team Ostróda pojechała po zwycięstwo w klasie III podczas Rajdu Warmińskiego. W klasyfikacji generalnej ostródzianie do mety dojechali na 4. miejscu. Dobrze też spisały się dwie pozostałe załogi RTO.

Po serii drugich miejsc w rajdach pod Brodnicą i Lubawą przyszła wreszcie pora na najwyższy stopień podium. Okazją do tego był start w Rajdzie Warmińskim. Na szutrowych trasach ford fiesta z nowym zawieszeniem spisywał się rewelacyjnie. Jednak nie obyło się bez przygód. Tym razem częściowo zawiodła technika, ponieważ już na pierwszym odcinku specjalnym nawalił skrzynia biegów. Załoga Dąbrowski/Krajewski niemal cały rajd przejechała bez drugiego biegu. Momentami zawodziła też trójka. Jednak mimo tych kłopotów technicznych ford w barwach RTO do mety dojechał na 1. miejscu w swojej klasie. W generalce ostródzianie zajęli 4. pozycję.

W klasie II z dobrej strony pokazały się też inne załogi Rally Team Ostróda. W klasie II na 3. miejscu Rajd warmiński ukończyli Mateusz Ostrówka i Konrad Kołakowski. Tuż za podium czyli na 4. pozycji sklasyfikowane w klasie II jadące peugeotem 106 Izabela Świderek i Nikola Budna.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages