Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Strażacy ratują ludzi, gaszą pożary i dobrze grają w piłkę

2018-09-12 08:29:34 (ost. akt: 2018-09-12 08:33:55)
Strażacy z KP PSP Ostróda byli najlepsi w Elblągu

Strażacy z KP PSP Ostróda byli najlepsi w Elblągu

Autor zdjęcia: Archiwum

W Elblągu rozegrany został piłkarski turniej o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Na Żuławach najlepiej piłkę kopali strażacy z KP PSP Ostróda, którzy wygrali wszystkie turniejowe mecze.

Przyczynkiem do rozegrania strażackiej rywalizacji były obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na turniej do Elbląga zjechało się osiem reprezentacji komend powiatowych i miejskich z Warmii i Mazur. W tym gronie nie było mocnych na ludzi komendanta Tomasza Ostrowskiego z ostródzkiej Komendy Powiatowej PSP. Strażaccy piłkarze z Ostródy i okolic w grupie zajęli 1. miejsce z kompletem zwycięstw. W kolejnych fazach rywalizacji ogrywali swoich resortowych rywali. A w finałowej konfrontacji 2:0 rozprawili się z reprezentacją KP PSP Giżycko. Tym samym puchar komendanta wojewódzkiego trafił w ręce ostródzkich strażaków. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Krawczyk z KP PSP Ostróda. Ostródzianie po raz kolejny udowodnili, że skuteczny strażak to sprawny strażak.

Skład KP PSP Ostróda: Maciej Kowalczyk, Piotr Sowa, Mateusz Pawlaczyk, Marek Waszkiewicz, Paweł Jakusik, Marcin Krawczyk, Grzegorz Żeberek, Michał Budka, Szymon Łabudziński, Tomasz Długiński.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages