Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Dwa trzecie miejsca młodzieży Morlin Ostróda w turnieju wojewódzkim

2018-09-11 10:07:15 (ost. akt: 2018-09-11 10:27:47)
Młodzi zawodnicy Morlin Ostróda po występach na Stadionie Narodowym wybrali się na I WTK do Lidzbarka Warmińskiego

Młodzi zawodnicy Morlin Ostróda po występach na Stadionie Narodowym wybrali się na I WTK do Lidzbarka Warmińskiego

Autor zdjęcia: Krzysztof Jarmołowicz

Lidzbark Warmiński był gospodarzem 1. Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego młodzików i kadetów tenisie stołowym. Wśród uczestników znalazła się spora grupa wychowanków Morlin Ostróda. Dwoje młodych ostródzian zawody zakończyło na podium.

Turniej rozegrany w Lidzbarku Warmińskim był pierwszym etapem pingpongowych kwalifikacji do udziału w zawodach Grand Prix Polski. W inauguracyjnych w sezonie 2018/2019 zmaganiach młodzików i kadetów wystartowała liczna grupa wychowanków ostródzkich Morlin.

Najlepiej spośród pingpongistów z Ostródy zaprezentowali się zawodnicy występujący w kategorii kadetów. Alicja Jarkowska i Igor Jankowski Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w Lidzbarku Warmińskim zakończyli na 3. miejscu.

Miejsca pozostałych pingpongistów Morlin na lidzbarskim WTK, młodzicy: 4. Igor Paździorko, 5-6. Szymon Kosek, Mateusz Smurzyński, 9-12. Jan Góralski; kadetki: 4. Anna Góralska; :adeci: 9-12. Mateusz Smurzyński, 13-16. Wiktor Czossek, Igor Paździorko, 17-23. Jan Góralski, Szymon Kosek.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages