Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zapraszamy na niedzielne derby gminy Ostróda do Turznicy

2018-09-09 07:35:40 (ost. akt: 2018-09-08 08:56:08)
W niedzielę zapraszamy do Turznicy na piłkarskie derby gminy Ostróda

W niedzielę zapraszamy do Turznicy na piłkarskie derby gminy Ostróda

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Cztery mecze ligowe będą do obejrzenia na boiskach regionu w niedzielę (9 września). Najciekawiej zapowiadają się derby gminy Ostróda w Turznicy. Tam miejscowy Płomień o godz. 16 rozpocznie rywalizację z Kormoranem Zwierzewo. Wstęp wolny, zapraszamy.

Po pięciu kolejkach spotkań Płomień na koncie siedem punktów. Natomiast zwierzewianie w tym czasie wywalczyli zaledwie jeden punkt. Oba zespoły znają się jak łyse konie i tak naprawdę w 6. kolejce spotkań grupy 2 klasy okręgowej każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Na papierze faworytami są gospodarze, jednak w pojedynkach derbowych dzieją się różne rzeczy. Dlatego w niedzielne popołudnie o godz. 16 warto pojawić się na trybunach boiska w Turznicy.

Dwie godziny wcześnie emocje piłkarskie rozpoczną się na boisku w pobliskiej Turznicy. Tam o godz. 14 miejscowa Iskra w meczu o mistrzostwo grupy 4 klasy B zmierzy się z Avistą Łążyn.

O godz. 16 na boisku przy ul. Plebiscytowej w Ostródzie rezerwy Sokoła, które występują w grupie 4 klasy B w pojedynku z Olimpią Kisielice powalczą o komplet punktów i powrót na 1. miejsce w ligowej klasyfikacji.

O tej samej porze na boisko we Frygnowie wybiegną Grunwald Gierzwałd i KS Mroczno. Gospodarze postarają się o czwarte kolejne zwycięstw i utrzymanie przodownictwa w ligowej klasyfikacji.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages