Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

"Ostre Dzianie" zawładnie amfiteatrem i głośno podsumuje projekt

2018-08-22 09:49:33 (ost. akt: 2018-08-22 09:57:12)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

W sobotę 22 września w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się koncert „Ostre Dzianie#2” podsumowujący projekt o tej samej nazwie. Na scenie wystąpią: Fisz Emade Tworzywo Sztuczne, Tekno, Chi Cha, Siera oraz zespół Ostre Dzianie.

W kwietniu Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało kolejne środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem była to kwota 80 tysięcy złotych na projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#2”.

Projekt ten obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (bębny, wokal, gitara, perkusja, fotografia, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami (m.in. Fisz Emade).

Uczestnicy projektu nagrają wspólnie piosenkę, nakręcą do niej teledysk i zaprezentują wszystko to na scenie amfiteatru właśnie 22 września.

Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.

W czasie koncertu prowadzona będzie zbiórka środków pieniężnych na leczenie Nikoli. Nikola to 10-letnia dziewczynka z Ostródy chora na raka kości- pomóżmy wszyscy razem Nikoli wrócić do zdrowia.

W czasie koncertu będą sprzedawane cegiełki w cenie 5 zł na jej leczenie. Mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie na koncert wrzuci przysłowiową „piątkę” do puszki lub wylicytuje jakiś przedmiot.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages