Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Piłkarska sobota na boiskach w Ostródzie, Miłomłynie, Turznicy i Zwierzewie

2018-08-11 08:26:24 (ost. akt: 2018-08-11 09:07:16)
Piłkarze Sokoła i Tęczy nowy sezon zaczynają przed własną publicznością

Piłkarze Sokoła i Tęczy nowy sezon zaczynają przed własną publicznością

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dzisiaj zacznie się kręcić piłkarska karuzela na boiskach III i IV ligi oraz klasy okręgowej. W sobotnie popołudnie w regionie do obejrzenia są trzy mecze. Na piłkarskie emocje zapraszamy na boiska w Miłomłynie, Turznicy i Zwierzewie. A najpóźniej na stadion miejski w Ostródzie.

Najwcześniej, bo o godz. 16. rozpocznie mecz o mistrzostwo IV ligi w Miłomłynie. Tam miejscowa Tęcza drugi sezon w IV-ligowym towarzystwie rozpocznie pojedynkiem z Mrągowią Mrągowo. Wstęp na inauguracyjne spotkanie jest biletowany, ale w przerwie na posiadaczy biletów czeka losowanie atrakcyjnych nagród.

Godzinę później o 17 na boisko wybiegną piłkarze w Zwierzewie. Kormoran, którego celem w nowym sezonie klasy okręgowej będzie utrzymanie, podejmie Delfina Rybno. Wstęp wolny. O tej samej porze rozpocznie się mecz grupy 2 okręgówki w Turznicy. Napędzony pucharowymi zwycięstwami Płomień przed własną publicznością podejmie Polonię Pasłęk.

Inauguracyjne popołudnie zakończą piłkarze Sokoła Ostróda, którzy o godz. 18 na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja rozpoczną III-ligową rywalizację ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W przerwie letniej w zespole Jarosława Kotasa pojawiło się aż 13 nowych zawodników. W ostatnich dniach do zespołu dołączyli 20-letni Wojciech Wenglorz, obrońca z rezerw zabrzańskiego Górnika i po rocznej przerwie do Ostródy wrócił 30-letni Michał Danilczyk, który poprzednio występował w Kotwicy Kołobrzeg.

Piłkarze Sokoła w pierwszej rundzie przed własną publicznością zagrają dziewięć meczów ligowych. Jeszcze przed dzisiejszym pojedynkiem ze Świtem będzie można zaopatrzyć się w karnety na rundę jesienną. Normalne są w cenach 80 zł, ulgowe dla emerytów, rencistów i uczącej się młodzieży w wieku od 10 do 18 lat - 50 zł, dla kobiet karnety w cenie 25 zł. Karnety są imienne, dlatego przy ich zakupie trzeba posiadać przy sobie dowód osobisty lub legitymację szkolną. W rozpoczynającym się w sobotę sezonie 2018/2019 za bilet normalny na mecz Sokoła trzeba będzie zapłacić 12 zł, bilety ulgowe będą w cenie 8 zł, a dla kobiet 4 zł.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages