Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Komendant wojewódzki nagrodził policyjnych "twardzieli"

2018-08-10 10:02:03 (ost. akt: 2018-08-10 11:28:42)
Komendant wojewódzki spotkał się z uczestnikami Hardmana 2018

Komendant wojewódzki spotkał się z uczestnikami Hardmana 2018

Autor zdjęcia: Archiwum KPP

Inspektor Tomasz Klimek podziękował policjantom za udział w Maratonie Ekstremalnym Policji "HARDMAN 2018" organizowanym w Ostródzie. Szef garnizonu Warmińsko-Mazurskiego docenił przygotowanie policjantów, które niejednokrotnie pomaga im w codziennej służbie.

Zawody pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie odbyły się w Ostródzie nad jeziorem Sajmino i zostały zorganizowane przez ostródzką Komendę Powiatową Policji oraz Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie. To już kolejny rok z rzędu, gdy na plaży nad jeziorem Sajmino śmiałkowie z całego województwa startowal w tych ekstremalnych i wyczerpujących zawodach.

Po wyjściu z wody organizatorzy przygotowali bieg z 30 kilogramowym obciążeniem na dystansie 300 metrów. Najlepszym zawodnikiem okazał się asp. Sławomir Siemianowski z KPP w Iławie i to on, drugi rok z rzędu zdobył tytuł "HARDAMANA". Na drugim stopniu podium stanął sierż. szt. Daniel Szul z KPP w Iławie - triumfator "HARDMANA 2016". Tuż za nim, z różnicą niecałych 20 sekund uplasował się post. Kamil Mendelewski z KPP w Szczytnie.
 
Na ogromne brawa zasługuje również sierż. Agata Mendelewska z KPP w Szczytnie, która jako jedyna kobieta drugi już raz wystartowała w "HARDMANIE", pokazując swoją siłę, wytrzymałość i wolę walki.

Źródło: KPP Ostróda
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages