Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Jeden posiadał marihuanę, a drugi miał trochę do odsiadki

2018-08-09 06:21:59 (ost. akt: 2018-08-09 06:24:52)
Jeden z mężczyzn został zatrzymany za posiadanie trawki

Jeden z mężczyzn został zatrzymany za posiadanie trawki

Autor zdjęcia: Archiwum

Dla dwóch mieszkańców powiatu ostródzkiego źle zakończyła się kontrola drogowa. Podczas policyjnych działań okazało się, że jeden z pasażerów auta jest poszukiwany przez sąd do odsiadki wyroku, a drugi miał przy sobie trawkę. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

W godzinach wieczornych uwagę ostródzkich policjantów zwróciło auto, w którym jechała grupka młodych mężczyzn. Funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli samochód. W trakcie interwencji okazało się, że jeden z nich, 25-leni mieszkaniec powiatu, jest poszukiwany przez ostródzki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny. Przy jego młodszym koledze policjanci znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 25-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście dni. Natomiast 22-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostróda
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages