Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

W sobotę zapraszamy na 3. turniej z cyklu Grand Prix Lato 2018

2018-08-03 12:15:50 (ost. akt: 2018-08-03 09:47:04)
Ostatni turniej GP Lato 2018 wygrali Mateusz Jaworski (z prawej) i Kuba Michalak

Ostatni turniej GP Lato 2018 wygrali Mateusz Jaworski (z prawej) i Kuba Michalak

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dziesięciopunktową przewagę mają liderzy klasyfikacji generalnej Grand Prix Lato 2018. Michał Ruciak i Bartłomiej Wasilewski wprawdzie nie wygrali jeszcze w tym sezonie letnim turnieju, ale przed trzecimi zawodami zajmują 1. miejsce.

Wspomniani Ruciak i Wasilewski przed trzecim turniejem, który rozegrany zostanie w sobotę (4 sierpnia) mają w dorobku po 35 punktów. Jeżeli liderzy wystąpią w sobotę na plaży nad jeziorem Sajmino to będą musieli się mieć na baczności, ponieważ ich rywale nie śpią. Warto też wspomnieć, że w przerwie między drugim a trzecim turniejem jednemu z liderów generalki Ruciakowi urodził się syn. Siatkarzowi, który w nadchodzącym sezonie będzie libero występującego w PlusLidze zespołu z Radomia, składamy gratulację z okazji narodzin syna.

Tymczasem warto podkreślić, że w drugim turnieju zabrakło kilku czołowych par, m.in. braci Michała i Jakuba Michalaków, którzy wygrali zawody inaugurujące cykl GP Lato 208.

Sobotnie zmagania na boiskach przy ul. Piaskowej rozpoczną się o godz. 10. A od godz. 9.40 pracownik Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, które organizuje zmagania siatkówki plażowej będzie prowadził zapisy. Regulamin turnieju będzie uzależniony od liczby par biorących udział w sobotniej rywalizacji.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages