Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Od sierpnia w Ostródzie finanse z Helikonem staną się łatwiejsze

2018-07-26 15:00:00 (ost. akt: 2018-07-26 13:36:31) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Już w najbliższą środę, 1. sierpnia, w Ostródzie otwarte zostanie biuro partnerskie Helikon, Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego. W ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów tak bankowych, jak i pozabankowych.

Środa, 1. sierpnia, godzina 9 - to dokładny termin otwarcia biura partnerskiego Helikon przy ul. Czarnieckiego 23 w Ostródzie. To doskonale znana na rynku finansowym spółka, która działa w Polskie nieprzerwanie od 16. lat. W swojej ofercie Helikon Sp. z o.o. łączy instytucje finansowe bankowe i pozabankowe, a swoje oferty oferuje klientom poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Jeden z takich punktów powstaje właśnie przy ul. Czarnieckiego 23 w Ostródzie (tel. 571-287-896).

Mottem przyświecającym spółce Helikon, które wykorzystywane jest w codziennej pracy, jest twierdzenie: Sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby. W sprzedaży najważniejsi są ludzie. To oni stanowią o sile i możliwościach.Na korzyść firmy działa zarówno doświadczenie rynkowe, jak i rozbudowana sieć partnerów. Ponad 1500 stale współpracujących pośredników w placówkach na terenie całego kraju potwierdzają, że nie są to tylko puste słowa.
Długoletnia współpraca naszej firmy z Polakami utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobrą strategię działania, będąc wiarygodnym partnerem dla pożyczkodawców, pośredników i klientów — mówią pracownicy punktu, który w środę zostanie otwarty przy ul. Czarnieckiego 23 w Ostródzie.Helikon Sp. z o.o. jako BROKER FINANSOWY buduje atrakcyjną ofertę dla klienta i sprawia, że jest ona bardziej dostępna. Zapewnia możliwości handlowe, marketingowe i techniczne w dystrybucji produktów finansowych. Helikon Sp. z o.o. nie sprzedaje produktów finansowych bezpośrednio do klientów ostatecznych, stawia na sprzedaż pośrednią.
Rynek finansów osobistych nie mógłby działać bez kluczowego elementu, czyli bezpośredniego kontaktu z klientem, bliskości z rynkiem lokalnym. Ten rynek nie może funkcjonować bez pośredników i my taki partnerem mamy zamiar być dla mieszkańców Ostródy i okolic — dodają w biurze przy ul. Czarnieckiego 23 w Ostródzie, a na ewentualne pytania odpowiedzą także pod numerem telefonu tel. 571-287-896.

Firmę Helikon tworzą doświadczeni specjaliści doskonale znający realia rynku pożyczek i kredytów oraz zasady, jakimi się rządzą. Swoje korzenie ten broker ma w sektorze bankowym, co pozwala dopasowywać ofertę do wymagań klientów, tworzyć narzędzia potrzebne pośrednikom i realizować zasadę odpowiedzialnego pożyczania. Nad sprawną obsługą pośredników czuwa zespół koordynatorów, służących wsparciem merytorycznym i pomocą. To niektóre powody, dla których już od godz. 9 w środę 1. sierpnia, warto odwiedzać Biuro Partnerskie Helikon przy ul. Czarneckiego 23 w Ostródzie. Najlepiej przyjdź i sam poznaj argumenty, dla których warto skorzystać z pośrednictwa kredytowego Helikonu.


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages