Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

W Sokole dwóch nowych piłkarzy, a trzech nie przedłużyło kontraktów

2018-07-14 08:15:13 (ost. akt: 2018-07-14 01:09:35)
Michał Jankowski (w środku) w przyszłym sezonie nie zagra w barwach Sokoła

Michał Jankowski (w środku) w przyszłym sezonie nie zagra w barwach Sokoła

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na dobre rozkręciła się transferowa karuzela w trzecioligowym Sokole Ostróda. W piątek kontrakty z ostródzkim klubem podpisało dwóch nowych zawodników. Natomiast trzej "starzy" nie zaakceptowali nowych warunków na jakich mieliby grać i nie przedłużyli lub rozwiązali kontrakty.

Zacznijmy jednak od tego, że na treningach Sokoła pojawiło się dwóch Brazylijczyków. Z nadzieją na solidne wzmocnienia spróbowaliśmy zasięgnąć języka u jednego z przedstawicieli klubu i na pytanie czy się nadają? Usłyszeliśmy: - To jakieś nieporozumienie...

Zatem przejdźmy do spraw poważnych. W sezonie 2018/2019 nowym piłkarzem Sokoła będzie skrzydłowy Rafał Lisiecki. Zawodnik ten ostatnio występował drugoligowej Olimpii Elbląg, której jest wychowankiem. Drugą nową twarzą w klubie z ulicy 3 Maja będzie Tomasz Kowalski. Piłkarz ten pochodzi z Kalisza i ostatnio grał w trzecioligowym KKS 1925 Kalisz. Jest to środkowy pomocnik, który ma na koncie 15 występów w Ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok i Widzewa Łódź.

A teraz o tych, którzy nie zagrają w nadchodzącym sezonie w koszulkach z jachtem na piersiach. Po kilku latach występów w Sokole kontraktu z klubem nie przedłużył Michał Jankowski. Zaś za porozumieniem stron rozwiązane zostały kontrakty z Danielem Mlonkiem i Igorem Michalskim.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages